ARAMA
Bozdoğan Belediyesi

Cumhuriyetimizin 100. Yılını İ...

Geri

Cumhuriyetimizin 100. Yılını İlçemizde Coşkuyla Kutluyoruz

29 Ekim 2023

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı kutlamaları İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahim GÖKÇE'nin Belediye Başkanımız Sayın Ufuk ALTINTAŞ ile birlikte Kaymakamlık makamında tebrikleri kabul etmesiyle başladı.

 

Tebriklerin kabulünden sonra kutlamalar Bozdoğan İlçe Stadyumunda İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahim GÖKÇE, Belediye Başkanımız Sayın Ufuk ALTINTAŞ, protokol üyeleri, öğrenciler ve vatandaşların katılımı ile devam etti.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahim GÖKÇE ve Belediye Başkanımız Sayın Ufuk ALTINTAŞ öğrencilerin ve vatandaşların bayramını kutladı.

 

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahim GÖKÇE yaptı. Yapılan resmi geçit töreninin ardından ilçe genelinde düzenlenen kompozisyon, şiir ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. 

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında günün anlam ve önemi ile ilgili şiirler okundu, halkoyunları gösterisi yapıldı, 100. yıl karagrafisiyle son buldu. 


TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ BU AKŞAM SAAT 19.00'DA ATATÜRK PARKI ÖNÜNDEN BAŞLAYACAK OLAN FENER ALAYI PROGRAMIMIZA BEKLİYORUZ.