GÖREV YAPANLAR BAŞLAMA BİTİŞ
Buldurluoğlu Mustafa 1322'den önce -
Helvacı Hacı Ali Çavuş 1322 1324
Erenoğlu Mehmet Çavuş 1324 1328
Hancı Hacı Süleyman 1328 1330
Eşref Hafız 1330 1334
Hacı İbrahim Ağa 1334 1338
Eşref Hafız 1338 1342
Ahmet Vefa Tarhan 1926 1934
İsmail Tarhan 1934 1938
Hakkı Siber 1938 1942
Nurettin Karakaş 1942 1946
İsmail Tarhan 1946 1950
Hüdaverdi Çakır 06.09.1950 11.07.1952
Şemdi Duyar 12.07.1952 27.09.1953
Kazım Köteli 29.09.1953 23.11.1955
Ali Kutlay 24.11.1955 30.08.1956
Hamdi Torbaoğlu 01.09.1956 30.10.1959
Nazmi Özdemir 01.11.1959 27.05.1960
Osman Tonyalı(Üsteğmen) 27.05.1960 26.07.1960
Kerim Deliduman(Binbaşı) 27.07.1960 11.08.1960
Fehmi Sualp(Binbaşı) 12.08.1960 02.04.1961
Asım Kavrukkoca(nahiye Müd) 03.04.1961 02.07.1961
Fevzi Çobanoğlu(kaymakam) 03.07.1961 26.08.1961
Rahim Yaldız(Kaymakam) 27.08.1961 28.04.1963
Mustafa Kösem(Kaymakam) 01.05.1963 25.11.1963
Nazmi Özdemir 26.11.1963 05.06.1968
Öznur Ağan 06.06.1968 03.12.1973
Öznur Ağan 10.12.1973 11.12.1977
Öznur Ağan 12.12.1977 12.09.1980
Timur Metin(Kaymakam) 13.09.1980 18.09.1980
Mustafa Sarıoğlu 19.09.1980 03.02.1984
Salih Sarman(kaymakam) 03.02.1984 29.03.1984
Mustafa Sarıoğlu 30.03.1984 30.03.1992
Kemal Aydındoğan 01.04.1992 07.09.1993
Mustafa Sarıoğlu 08.09.1993 17.04.1999
Zeki Bağcı 18.04.1999 28.03.2004
S. Tümer Apaydın 30.03.2004 Devam ediyor

Bu sayfa 3765 defa görüntülenmiştir.